Biała poszewka na poduszkę zakładka
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
31 zł
–19 %
Poduszka pikowana 40 x 60 cm
W magazynie
(>10 szt)
25 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–30 %
Poduszka pikowana 45 x 45 cm
W magazynie
(>10 szt)
18 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
69 zł
–33 %
Poduszka pikowana Premium 70 x 90 cm
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 52 zł Do –11 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE pistacjowa - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 48 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
93 zł
–27 %
Luksusowa satynowa pościel hotelowa damaszek biała
W magazynie
(>10 szt)
67 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
121 zł
–14 %
Pościel bawełniana Lux szara guziki
W magazynie
(>10 szt)
104 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–14 %
Poszewka na poduszkę adamaszek 70x90 biała
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 55 zł Do –5 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE biała - pasek 2 cm, hotelowa kieszeń
W magazynie
(>10 szt)
od 55 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
52 zł
–11 %
Pościel hotelowa z mikrofibry JASMINE PURE ciemnoniebieska - pasek 1 cm
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poszewka na poduszkę adamaszek 40x50 cm biała
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE PURE jasnoniebieska - pasek 1 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
78 zł
–12 %
Pościel z kory Standard biała zakładka
W magazynie
(>10 szt)
68 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
121 zł
Do –49 %
Pościel bawełniana biała LUX zakładka
W magazynie
(>10 szt)
od 61 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
121 zł
–24 %
Pościel bawełniana LUX szara, zakładka
W magazynie
(>10 szt)
91 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 52 zł Do –16 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE ciemnozielona - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 48 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE PURE jasnobrązowa - pasek 1 cm, hotelowa kieszeń
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel hotelowa |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 150 g/m2 |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 60 cm, 45 x 45 cm, 50 x 60 cm, 50 x 70 cm, 70 x 90 cm, 40 x 80 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 90 °C |
| Waga: | 0,1 kg, 0,2 kg, 0,15 kg, 0,25 kg |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Cena: | Do 50 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
