Poszewka na poduszkę satynowy adamaszek 40x50 cm biała
Produkty powiązane
34 zł
–14 %
Poszewka na poduszkę satynowy damaszek 70x90 biały
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
31 zł
–45 %
Pikowana poduszka 40 x 50 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Promocja
Produkt Polski 🇵🇱
od 60 zł Do –20 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE szampański - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 55 zł
Produkt Polski 🇵🇱
ULUBIONY WZÓR
od 55 zł Do –5 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE biała - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 52 zł
Wyprzedaż
ULUBIONY WZÓR
173 zł
–55 %
Hotelowa satynowa pościel adamaszkowa biała
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
77 zł
Wyprzedaż
Biała poszewka na poduszkę zakładka
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 21 zł
Promocja
ULUBIONY WZÓR
od 55 zł Do –16 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE miętowa - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 46 zł
Biała poszewka na poduszkę guziki
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 21 zł
Promocja
ULUBIONY WZÓR
od 55 zł Do –20 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE beżowa - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 48 zł
ULUBIONY WZÓR
od 55 zł Do –5 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE jasnoszara - pasek 2 cm, hotelowa kieszeń
W magazynie
(>10 szt)
od 53 zł
Promocja
Wyprzedaż
ULUBIONY WZÓR
86 zł
–22 %
Pościel hotelowa ATLAS GRÁDL STANDARD biała - prążek 2cm czesana bawełna
W magazynie
(>10 szt)
67 zł
od 112 zł Do –38 %
Biała pościel bawełniana Lux guziki
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 69 zł
od 55 zł Do –14 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE jasnoszary - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 47 zł
Promocja
od 55 zł Do –23 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE brązowa - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 46 zł
ULUBIONY WZÓR
121 zł
Do –38 %
Pościel bawełniana biała LUX zakładka
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 74 zł
Wyprzedaż
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE ciemnoniebieska - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 52 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% czesana merceryzowana bawełna
Kolor
- Biała
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Długość: 50 cm
Specyfikacja
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
- Zalecana temperatura prania (zgodnie z metką producenta)
- Zapinaná kieszeń hotelowa
- Opakowanie zawiera 1 szt.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel hotelowa |
|---|---|
| EAN: | 8596605040364 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 50 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 90 °C |
| Waga: | 0,15 kg |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Cena: | Do 50 zł |
| Długość: | 50 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Zestawy: | Pojedyncza poszewka na poduszkę |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
