Hotelowa satynowa pościel adamaszkowa biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Stałym i najbardziej rozpowszechnionym materiałem pościeli jest z pewnością bawełna. Klienci cenią jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się zatem również dla osób, które nadmiernie pocą się w nocy. Możliwą wadą jest jej gniotliwość i potrzeba prasowania. Wiele lat udoskonalana bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 160 g/m2
Kolor
- Biały
Właściwości
- Minimalistyczny jednokolorowy motyw
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 60 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pranie pościeli wykonuj oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętej
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniom materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel hotelowa |
|---|---|
| EAN: | 8596605004632 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 1 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Cena: | Powyżej 90 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
