Bawełniana poszewka na poduszkę ALTERNA POLY 70x90 cm, szara
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
Kolor
- Szary
Wymiary
- Szerokość: 70 cm
- Długość: 90 cm
Specyfikacja
- Niebielić, nie czyścić chemicznie
- Zalecana temperatura prania 40 °C
- Suszyć w suszarce w niskiej temperaturze do 60 °C
- Nie wymaga prasowania
- Zapięcie na guziki
- Opakowanie zawiera 1 szt.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z polibawełny |
|---|---|
| EAN: | 0710535829297 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,1 kg |
| ? Szerokość: | 70 cm |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Długość: | 90 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Motyw: | Paski |
| Typ: | Powłoczki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Wzór: | Z wzorem |
| Zestawy: | Pojedyncza poszewka na poduszkę |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
