Pościel z polibawełny DANIELA POLY beżowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z polibawełny
Pościel z polibawełny jest popularnym wyborem do codziennego użytku dzięki swojemu praktycznemu składowi. Łączy naturalną bawełnę z poliestrem, oferując przyjemny dotyk, dobrą przewiewność oraz wyższą odporność i dłuższą żywotność. Dodatkową zaletą jest łatwa pielęgnacja – pościel szybko schnie, a dzięki mniejszej gniotliwości nie trzeba jej prasować.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Kolor
- Beżowa
- Kremowa
- Szara
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościeli nie trzeba prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wyprać
- Pościel prać osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używać środek piorący odpowiedni do materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu natychmiast wyjąć z pralki i dobrze potrząsnąć
- Suszenie w suszarce na niskiej temperaturze
Zawartość opakowania zgodnie z wyborem wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z polibawełny |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Kremowy, Szary, Beżowy |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Kratka, Paski |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
