Poszewka na poduszkę GEOGOLD 40x40 cm szaro-biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Długość: 40 cm
- Wysokość: 1,5 cm
- Waga: 0,125 kg
Informacje
- Zalecamy pranie w temperaturze 30°C
- Nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej
- Czyszczenie chemiczne
- Zamknięcie na zamek błyskawiczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poszewki na poduszki |
|---|---|
| EAN: | 3560238363324 |
| ? Kolor: | Biały, Szary, Miętowy |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Rozmiar: | 40 x 40 cm |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Zestawy: | Pojedyncza poszewka na poduszkę |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
