Poszewka na poduszkę z mikrofibry FARNARO 70x90 cm, niebieska
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Kolor
- Niebieska
- Biała
Wymiary
- Szerokość: 70 cm
- Długość: 90 cm
- Uwaga: Podane wymiary mogą różnić się o ± 5 cm
Specyfikacja
- Nie wybielać
- Zapięcie na zamek
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Opakowanie zawiera 1 szt.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poszewki na poduszki |
|---|---|
| EAN: | 0710535832433 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 90 g/m2 |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Szerokość: | 70 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| Długość: | 90 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Motyw: | Paski |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Styl: | Nowoczesny, Skandynawski |
| Typ: | Powłoczki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Zestawy: | Pojedyncza poszewka na poduszkę |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
