Poszewka na poduszkę z mikrofibry TARINA 50x70 cm, kolorowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra – poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Kolor
- Biały
- Żółty
Wymiary
- Szerokość: 50 cm
- Długość: 70 cm
- Uwaga: Podane wymiary mogą różnić się o ± 5 cm
Specyfikacja
- Nie wybielać
- Zapięcie na suwak
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (zgodnie z metką producenta)
- Opakowanie zawiera 1 szt.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poszewki na poduszki |
|---|---|
| EAN: | 0710535832921 |
| ? Kolor: | Żółty |
| ? Gramatura: | 90 g/m2 |
| ? Rozmiar poduszki: | 50 x 70 cm |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Szerokość: | 50 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| Długość: | 70 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Motyw: | Kostka |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Styl: | Nowoczesny, Skandynawski |
| Typ: | Powłoczki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Zestawy: | Pojedyncza poszewka na poduszkę |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
