Prześcieradło frotte EXCLUSIVE bordowe 90 x 200 cm
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–53 %
Froté prześcieradło EXCLUSIVE ciemno brązowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Promocja
26 zł
–19 %
Prześcieradło frotte ciemnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
26 zł
–26 %
Frotowe prześcieradło beżowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Promocja
52 zł
–65 %
Prześcieradło frotte jasnoniebieskie 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
18 zł
Promocja
86 zł
–72 %
Ekskluzywne prześcieradło frotte ciemnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–55 %
Prześcieradło Frotte EXCLUSIVE jasnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
38 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–55 %
Prześcieradło frotte EXCLUSIVE jasnoniebieskie 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
38 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
BARDZO NISKA CENA
Prześcieradło frotte BASIC białe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–53 %
Frotte prześcieradło EXCLUSIVE żółte 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–53 %
Frotte prześcieradło EXCLUSIVE czarne 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
69 zł
–50 %
Prześcieradło frotte EXCLUSIVE ciemnoniebieskie 90 x 200 cm
W magazynie
(1 szt)
34 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–53 %
Frotte prześcieradło EXCLUSIVE piaskowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–53 %
Frotowe prześcieradło EXCLUSIVE śliwkowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–53 %
Prześcieradło frotte EXCLUSIVE jasnobrązowe
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Prześcieradło frotte BASIC jasnoniebieskie 90 x 200 cm
W magazynie
(3 szt)
22 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–53 %
Prześcieradło frotte EXCLUSIVE purpurowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 80% bawełna | 20% poliester
- Gramatura: 170 g/m²
Kolor
- Bordowy
Rozmiary
- Rozmiar: 90 x 200 cm
Właściwości
- Miękki materiał, przyjemny w dotyku
- Wysoka elastyczność, utrzymuje stały kształt
- Niewymagający prasowania
- Obszyty gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wypierz
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (według etykiety producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- W suszarce zalecamy suszyć na niskie temperatury
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 90 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła frotte 90 x 200 cm |
|---|---|
| EAN: | 8596605049237 |
| ? Kolor: | Bordowy |
| ? Gramatura: | 170 g/m2 |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,5 kg |
| ? Rozmiar: | 90 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
