Jersey prześcieradło EXCLUSIVE ciemnozielone 180 x 200 cm
Produkty powiązane
Promocja
69 zł
–56 %
Prześcieradło jersey jasnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
69 zł
–49 %
Prześcieradło jersey ciemnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
35 zł
BARDZO NISKA CENA
69 zł
–46 %
Prześcieradło jersey białe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
37 zł
Promocja
BARDZO NISKA CENA
69 zł
–46 %
Prześcieradło jersey ciemnoniebieskie 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
37 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–34 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE jasnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
56 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–31 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE ciemnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–31 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE białe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–39 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE kremowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Promocja
86 zł
–48 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE ciemnobrązowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
44 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–31 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE jasnobrązowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Prześcieradło jersey z mako bawełny LUXORA 180x200 cm fioletowe
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
78 zł
–3 %
Prześcieradło jersey ALVORA fioletowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
75 zł
Promocja
78 zł
–26 %
Prześcieradło jersey ALVORA brązowo-pomarańczowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
57 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
69 zł
–42 %
Jersey prześcieradło brązowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–39 %
Prześcieradło z dżerseju EXCLUSIVE jasnoróżowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% bawełna
- Gramatura: 170 g/m²
Kolor
- Ciemnozielony
Wymiary
- Rozmiar: 180 x 200 cm
Właściwości
- Miękki i solidny materiał z długą żywotnością
- Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i mocno trzyma
- Nie wymaga prasowania
- Obszyto gumą na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem dokładnie wyprać prześcieradło
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (wg etykiety producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1 raz na 14 dni
- Suszenie w suszarce na niskiej temperaturze
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey 180 x 200 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Gramatura: | 170 g/m2 |
| ? Materiał: | Bawełna, Jersey |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko podwójne |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
