Prześcieradło z gumką z mikrofibry brązowe 90 x 200 cm
Produkty powiązane
Promocja
52 zł
–59 %
Prześcieradło jersey jasnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Promocja
52 zł
–65 %
Prześcieradło jersey ciemnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
18 zł
Promocja
52 zł
–59 %
Prześcieradło jersey jasnoniebieskie 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Promocja
52 zł
–63 %
Prześcieradło jersey granatowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Promocja
52 zł
–53 %
Prześcieradło jersey kremowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Promocja
52 zł
–59 %
Prześcieradło jersey ciemnozielone 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
69 zł
–42 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE jasnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Promocja
52 zł
–63 %
Prześcieradło jersey jasnozielone 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
86 zł
–59 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE białe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
35 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
69 zł
–42 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE beżowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
52 zł
–53 %
Prześcieradło jersey pistacjowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
69 zł
–42 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE czarne 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE ciemnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Promocja
69 zł
–55 %
Jersey prześcieradło EXCLUSIVE szarobeżowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
50 zł
–6 %
Prześcieradło jersey ALVORA 90x200 cm jasnozielone
W magazynie
(>10 szt)
47 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% mikrofibra
- Gramatura: 160 g/m²
Kolor
- Brązowy
Rozmiary
- Rozmiar: 90 x 200 cm
Właściwości
- Miękki i trwały materiał o długiej żywotności
- Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i mocno trzyma
- Bez prasowania
- Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem dokładnie wyprać prześcieradło
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- W suszarce zalecamy suszyć na niskie temperatury
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 90 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey 90 x 200 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar: | 90 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko pojedyncze |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
