Prześcieradło z gumką z mikrofibry szaro-zielone 90 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% mikrofibra
- Gramatura: 160 g/m²
Kolor
- Szary
- Zielony
Wymiary
- Rozmiar: 90 x 200 cm
Właściwości
- Miękki i trwały materiał z długą żywotnością
- Wysoka elastyczność, nie ślizga się i mocno trzyma
- Nieprasujące
- Obszyte gumką po całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (wg etykiety producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1 raz na 14 dni
- W suszarce zalecamy suszyć na niskie temperatury
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 90 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey 90 x 200 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary, Zielony |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar: | 90 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko pojedyncze |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
