Prześcieradło jersey do dziecięcego łóżeczka EXCLUSIVE 70x140 cm w kolorze stary róż
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Prześcieradło jersey
Niezbędna część nowoczesnych sypialni, miękkie, ale trwałe prześcieradła jersey. Szukasz kompromisu między bawełnianym prześcieradłem a frotte?! Materiał jersey to wysoka jakość i długa żywotność. Nawet po częstym praniu w odpowiednich warunkach nie traci koloru. Można łączyć ze wszystkimi rodzajami pościeli, nie wymaga prasowania i po wysuszeniu wystarczy złożyć.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 140 g/m2
Kolor
- Stary róż
Rozmiar
- 70 x 140 cm
Właściwości
- Perfekcyjna chłonność i trwałość kolorów
- Nie wymaga prasowania
- Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 70 x 140 cm
Prześcieradło jersey do dziecięcego łóżeczka EXCLUSIVE jest wykonane w 100% z bawełny, co zapewnia wysoką odporność na ścieranie i trwałość kolorów. Dzięki obszyciu gumką na całym obwodzie doskonale przylega do materaca o wysokości do 12 cm i pozostaje zawsze na swoim miejscu. Prześcieradło charakteryzuje się doskonałą elastycznością i stabilnością kształtu i nie wymaga prasowania, co znacznie ułatwia jego pielęgnację.
Materiał zapewnia doskonałą chłonność, trwałość kolorów i długowieczność. Jest wykonany z naciskiem na jakość i posiada certyfikat Öko-Tex Standard. Ten produkt jest idealnym wyborem dla codziennego komfortu i praktycznego użytkowania.
Dla długotrwałego zachowania jakości i delikatności prześcieradła zalecamy pranie w środkach do prania delikatnych tkanin w temperaturze 60 °C i suszenie w rozwieszeniu lub w suszarce na średnim poziomie. Przed pierwszym użyciem zalecamy wyprać prześcieradło.
Uwaga: Kolor może się nieco różnić od rzeczywistości.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey do łóżeczka |
|---|---|
| EAN: | 8592050046807 |
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Gramatura: | 140 g/m2 |
| ? Rozmiar materaca: | 70 x 140 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| ? Rozmiar: | 70 x 140 cm |
| Bez prasowania: | Tak |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Cena: | Do 50 zł |
| Dla dzieci: | Dzięcięce |
| Długość: | 140 cm |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 12 cm |
| Typ: | Do łóżeczka |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
