Jersey prześcieradło EXCLUSIVE jasno mentolowe 140 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% bawełna
- Gramatura: 170 g/m²
Kolor
- Jasnomiętowy
Wymiary
- Rozmiar: 140 x 200 cm
Właściwości
- Miękki i wytrzymały materiał o długiej żywotności
- Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i mocno trzyma
- Bez prasowania
- Oblamowane gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem dokładnie wyprać prześcieradło
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (według etykiety producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- W suszarce zaleca się suszyć na niskiej temperaturze
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 140 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey |
|---|---|
| ? Kolor: | Miętowy |
| ? Gramatura: | 170 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko pojedyncze |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
