Prześcieradło z mikropluszu SOFT 90x200 cm brązowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% poliester
- Gramatura: 160 g/m²
Kolor
- Brązowy
Wymiary
- Wymiary: 90 x 200 cm
Właściwości
- Miękki i trwały materiał z długą żywotnością
- Wysoka elastyczność, nie ślizga się i mocno trzyma
- Nie wymaga prasowania
- Obramowane gumą na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (według etykiety producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- W suszarce zalecamy suszenie na niskie temperatury
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 90 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła z mikropluszu 90 x 200 cm |
|---|---|
| EAN: | 7187902003155 |
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar: | 90 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 25 cm |
| Typ: | Na łóżko podwójne |
| Wersja: | Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
