Prześcieradło z mikrofibry z gumką MIX KOLORÓW 160 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% mikrofibra
- Gramatura: 160 g/m²
Kolor
- Mix kolorów
Wymiary
- Rozmiar: 160 x 200 cm
Właściwości
- Delikatny i mocny materiał o długiej trwałości
- Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i dobrze trzyma
- Nie wymaga prasowania
- Obrębione gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem należy dokładnie wyprać prześcieradło
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (wg etykiety producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- W suszarce zaleca się suszenie w niskiej temperaturze
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 160 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła |
|---|---|
| EAN: | 8596605069389 |
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar: | 160 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko podwójne |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
