Poduszka do siedzenia na podłodze FLORANCE PANAMA JUTE 60x60 cm, beżowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 50% bawełna
- 45% poliester
- 5% inne włókna
Kolor
- Beżowa
Wymiary
- Szerokość: 60 cm
- Długość: 60 cm
- Wysokość: 10 cm
- Waga: 1,2 kg
Specyfikacja
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zapobiega szybkiemu przenikaniu chłodu
- Przy użytkowaniu na zewnątrz zalecamy chronić poduszkę przed deszczem i bezpośrednim słońcem
- Zalecana temperatura prania 30 °C (zgodnie z etykietą producenta)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pufy i podnóżki |
|---|---|
| EAN: | 8713229064860 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 1,2 kg |
| ? Rozmiar: | 60 x 60 cm |
| ? Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 10 cm, Wysoka |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | Polibawełna |
| Mocowanie: | Bez sznurków |
| Motyw: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
