Ręcznik kąpielowy NORIELLE 70x140 cm jasnoniebieski, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 400 g/m²
Kolor
- Jasnoniebieski
Rozmiar
- 70 x 140 cm
Specyfikacja
- Bez bordiury
- Z zawieszką, można używać jako pętlę
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. 60 °C
- Suszenie w suszarce na niskiej temperaturze
- Prasować na średniej temperaturze
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
- Nie prać z ubraniami, które mają zamki i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie zaleca się stosowania płynu do płukania
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki kąpielowe Norielle |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 400 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,2 kg |
| ? Rozmiar: | 70 x 140 cm |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
