Ręcznik plażowy XL szybkoschnący ZEBRINA kolorowy 100 x 180 cm, 100% mikrofibra
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% absorpcyjna mikrofibra
- Gramatura: 250 gsm
- Waga: 450 g
Wymiary
- 100 × 180 cm (tolerancja ± 3 %)
Specyfikacja i pielęgnacja
- Miękki materiał o wysokiej chłonności, który jednocześnie szybko schnie
- Wyrazisty nadruk z motywem zebry wygląda bardzo realistycznie
- Elegancki i ponadczasowy motyw
- Wystarczająco dużo przestrzeni do wygodnego leżenia na plaży lub leżaku (100 × 180 cm)
- Odporne na piasek
- Idealne do podróży
- Zalecana temperatura prania do 40 °C
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki plażowe |
|---|---|
| EAN: | 5906679842307 |
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,45 kg |
| ? Rozmiar: | 100 x 180 cm |
| Szybkoschnące: | Szybkoschnące |
| Typ: | Ręczniki kąpielowe |
| Wersja: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
