Szybkoschnący ręcznik plażowy NAUTICA kolorowy 70 x 140 cm, 100% mikrofibra
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% absorpcyjna mikrofibra
- Gramatura: 250 gsm
Rozmiar
- 70 × 140 cm (tolerancja ± 3 %)
Specyfikacja i konserwacja
- Delikatny materiał o wysokiej chłonności, który jednocześnie szybko schnie
- Szczegółowy nadruk muszli i rozgwiazd wygląda bardzo realistycznie
- Elegancki i ponadczasowy motyw
- Dostatek przestrzeni do wygodnego leżenia na plaży i leżaku (100 × 180 cm)
- Odporne na piasek
- Idealne w podróży
- Zalecana temperatura prania do 40 °C
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki plażowe |
|---|---|
| EAN: | 5906679835552 |
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,45 kg |
| ? Rozmiar: | 70 x 140 cm |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
