Szybkoschnący XXL ręcznik plażowy DRINKOZA kolorowy 150 x 210 cm, 100% mikrofibra
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% absorbująca mikrofibra
- Gramatura: 250 gsm
Rozmiar
- 150 × 210 cm (tolerancja ± 3 %)
Specyfikacja i pielęgnacja
- Miękki materiał o wysokiej absorpcji, który jednocześnie szybko schnie
- Z orzeźwiającym motywem letnich koktajli
- Elegancki i ponadczasowy motyw
- Ekstra duży rozmiar dla maksymalnej wygody na plaży, leżaku i podczas odpoczynku nad wodą
- Odporne na piasek
- Idealne na podróże
- Zalecana temperatura prania do 40 °C
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki plażowe |
|---|---|
| EAN: | 5902311489510 |
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,45 kg |
| ? Rozmiar: | 150 x 200 cm |
| Szybkoschnące: | Szybkoschnące |
| Typ: | Ręczniki kąpielowe |
| Wersja: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
