Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
od 544 zł Do –23 %
Łóżko Naomi podwyższone 90 x 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 419 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 648 zł Do –23 %
Łóżko Laura 140 x 200 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
od 496 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 639 zł Do –22 %
Łóżko Naomi podwyższone 120 x 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 496 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 682 zł Do –18 %
Łóżko PARIS podwyższone 140 x 200 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
od 557 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 596 zł Do –25 %
Łóżko Laura 120 x 200 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
od 444 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 752 zł Do –24 %
Łóżko Naomi podwyższone 160 x 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 568 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 873 zł Do –29 %
Łóżko Naomi podwyższone 180 x 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 618 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 449 zł Do –23 %
Łóżko Emily 90 x 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 344 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 760 zł Do –16 %
Łóżko PARIS podwyższone 160 x 200 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
od 631 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 812 zł Do –16 %
Łóżko PARIS podwyższone 180 x 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 681 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 795 zł Do –26 %
Łóżko Laura 180 x 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 582 zł
276 zł
–27 %
Szafka nocna Ilona dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
200 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 484 zł Do –19 %
Łóżko Laura 90 x 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 394 zł
570 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
300 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 200 cm |
| Wysokość (w tym kółka) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pudełka do przechowywania
Złożenie pudełka do przechowywania nie jest trudne! Chcesz zobaczyć, co Cię czeka? Poniżej możesz obejrzeć pełną instrukcję montażu. Nie ma się czego bać.
Pakowanie pudełka do przechowywania zawiera:
- 1x przedni panel pudełka
- 1x tylny panel pudełka
- 4x płyta pilśniowa na dno pudełka
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pudełka
- 1x lewy i 1x prawy bok pudełka
- Materiały łączące
- Instrukcja składania
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016932 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 10,65 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Długość: | 200 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
