Stolik RTV ALVIN 135 cm, antracyt/srebrny
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
Kolor
- Antracytowy
- Srebrny (krawędzie stolika)
Wymiary
- Szerokość: 135 cm
- Głębokość: 35 cm
- Całkowita wysokość: 44 cm
- Wysokość stolika bez podstawy: 34 cm
- Wysokość podstawy: 10 cm
- Waga brutto: 27 kg
Specyfikacja
- 2 szuflady
- Eleganckie srebrne paski
- Dostarczany w stanie do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoliki RTV |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | MDF |
| Waga: | 27 kg |
| ? Szerokość: | 135 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kształt: | Wąski |
| Miejsce do przechowywania: | Z szafkami |
| System zamykania: | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia: | Bez nožiček |
| Wieszak na telewizor: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
