Stolik RTV PIENA 160 cm, biały
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
- Metalowe uchwyty
- Plastikowe nogi
Kolor
- Biały z delikatnym połyskiem
- Czarny (uchwyty, nogi)
Wymiary
- Szerokość: 160 cm
- Głębokość: 35 cm
- Całkowita wysokość: 47 cm
- Wysokość nóżek: 15 cm
- Wysokość szuflady: 28 cm
- Szerokość szuflady: 52 cm
- Liczba nóżek: 5 szt.
- Wymiar uchwytu: 6,5 x 5,5 cm
- Waga brutto: 30 kg
Specyfikacja
- 3 szuflady
- 1 półka
- Z uchwytami
- Dostarczane w częściach do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoliki RTV |
|---|---|
| EAN: | 0755777585945 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | Metal, Plastik, MDF |
| Waga: | 30 kg |
| ? Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kształt: | Wąski |
| Miejsce do przechowywania: | Otwarte, Z szafkami |
| System zamykania: | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia: | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
