Stolik TV SOLE 90 cm, dąb sonoma
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
- Drewniane nogi do wkręcenia
Kolor
- Dekor dąb sonoma
Wymiary
- Szerokość: 90 cm
- Głębokość: 30 cm
- Całkowita wysokość: 44 cm
- Wysokość stolika bez nóg: 26 cm
- Wysokość nóg: 14 cm
- Szerokość szuflady: 60 cm
- Waga brutto: 8 kg
Specyfikacja
- Otwarta przestrzeń do przechowywania
- Dostawa w formie do samodzielnego montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoliki RTV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586751 |
| ? Materiał: | MDF |
| Waga: | 8 kg |
| ? Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Dekor drewna: | Dąb sonoma |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kształt: | Wąski |
| Miejsce do przechowywania: | Otwarte |
| Typ zakotwiczenia: | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
