Stolik TV ZEN 160 cm z półką ścienną, dekor orzech/czarny marmur
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
Kolor
- Dekor orzech
- Dekor czarny marmur
- Złote uchwyty
Wymiary stolika TV
- Szerokość: 160 cm
- Głębokość: 29,5 cm
- Całkowita wysokość: 48 cm
- Waga brutto: 28,2 kg
Wymiary półki
- Całkowita szerokość: 120 cm
- Wysokość: 14,5 cm
Specyfikacja
- 2 szuflady
- 1 duża półka
- Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoliki RTV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586805 |
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Materiał: | MDF |
| Waga: | 28 kg |
| ? Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Dekor drewna: | Orzech |
| Głębokość: | 29,5 cm |
| Kształt: | Wąski |
| Miejsce do przechowywania: | Z półką, Otwarte, Z szafkami |
| System zamykania: | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia: | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
