Szafka RTV MIYA 150 cm z półką ścienną, antracytowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
Kolor
- Antracytowy
Wymiary stolika RTV
- Szerokość: 150 cm
- Głębokość: 30 cm
- Wysokość całkowita: 44 cm
- Wysokość nóżek: 15 cm
- Waga brutto: 30 kg
Wymiary półki
- Szerokość całkowita: 150 cm
- Wysokość: 18 cm
Specyfikacja
- 3 szuflady
- 1 duża półka
- Dostarczane w formie do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoliki RTV |
|---|---|
| EAN: | 0755777585891 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | MDF |
| Waga: | 30 kg |
| ? Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kształt: | Wąski |
| Miejsce do przechowywania: | Z półką, Z szafkami |
| System zamykania: | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia: | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
