Szafka RTV PARIS 150 cm, antracyt
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
- Drewniane nogi wkręcane
Kolor
- Antracytowy
Wymiary
- Szerokość: 150 cm
- Głębokość: 28 cm
- Całkowita wysokość: 44 cm
- Wysokość stolika bez nóg: 26 cm
- Wysokość nóg: 14 cm
- Szerokość szuflady: 60 cm
- Waga brutto: 16 kg
Specyfikacja
- 1 szuflada
- Otwarta przestrzeń do przechowywania
- Dostarczane w stanie do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoliki RTV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586645 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | MDF |
| Waga: | 16 kg |
| ? Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Głębokość: | 28 cm |
| Kształt: | Wąski |
| Miejsce do przechowywania: | Otwarte, Z szafkami |
| System zamykania: | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia: | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
