Dywan CARLO SURI beżowy 80 x 150 cm
Produkty powiązane
41 zł
Do –2 %
Czarna zasłona OXFORD 140x250 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 40 zł
Wyprzedaż
69 zł
–33 %
Poduszka pikowana Premium 70 x 90 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Promocja
17 zł
–41 %
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Promocja
52 zł
–59 %
Prześcieradło jersey jasnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Promocja
69 zł
–55 %
Prześcieradło jersey jasnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
69 zł
–30 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 90 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
69 zł
–47 %
Prześcieradło jersey ciemnoszare 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
36 zł
79 zł
–1 %
Kołdra 140 x 200 cm całoroczna pikowana z poduszką BASIC 70 x 90 cm
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
BARDZO NISKA CENA
69 zł
–44 %
Prześcieradło jersey białe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
38 zł
Promocja
52 zł
–65 %
Prześcieradło jersey ciemnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
18 zł
Promocja
52 zł
–63 %
Prześcieradło jersey piaskowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
104 zł
–23 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
80 zł
Promocja
52 zł
–59 %
Prześcieradło jersey jasnoniebieskie 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Opis szczegółowy produktu
Tworzywo
- Polipropylen
Wymiary
- Długość: 150 cm
- Szerokość: 80 cm
- Wysokość włosa: 2,5 cm
- Rozmiar opakowania: 90 x 40 x 40 cm (dł. x szer. x wys.)
Cechy
- Tylko czyszczenie chemiczne
- Nie wybielać
- Nie prasować
- Nie suszyć w suszarce bębnowej
- Dywan otrzymał certyfikat OEKO-TEX
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tekstylia domowe |
|---|---|
| EAN: | 4053894887673 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Materiał: | Polipropylen |
| Waga: | 2 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 150 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wysokość włosa: | 2,5 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
