Szeroka biała komoda PRIMO
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Tworzywo
- Płyta MDF 15 mm i 18 mm
- Lite drewno
Kolor
- Biały
- Dąb
Wymiary
- Szerokość: 153 cm
- Głębokość: 39,6 cm
- Wysokość: 89 cm
- Wysokość nogawki: 21 cm
- Waga: 57 kg
Wykonanie
- 4 gniazda
- 2 szafki
- 1 x drzwi lewe (schowek, 1 x półka)
- 4 x szuflada (metalowe prowadnice boczne)
- 1 x drzwi prawe (schowek, 1 x półka)
- Nogi: skośne, zaokrąglone, z litego drewna dębowego (średnica 3,5 cm, wysokość 21 cm)
- Uchwyty: wstawkowe, okrągłe, lite drewno dębowe (średnica 5 cm)
Dostarczane zdemontowane.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wiosenne wyprzedaże magazynowe |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| Waga: | 57 kg |
| ? Szerokość: | 153 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Głębokość: | 39,6 cm |
| Kształt: | Regularny |
| Miejsce do przechowywania: | Z szufladkami |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
