Nakładka na materac TOPPER MASSAGE FOAM 90 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
- Na wymiar materaca 90 x 200 cm
- Wysokość: 5 cm
- Szerokość: 90 cm
- Długość: 200 cm
- Twardość: H1 - H2 miękka
Uwaga: Tolerancja produkcyjna wynosi +/- 2 cm na szerokość i długość, +/- 0,5 cm na wysokość.
Specyfikacja
- Masażowa powierzchnia górnej części
- Dopasowuje się do kształtu ciała
- Zmiękczenie materaca i ograniczenie nacisku na stawy
- Uwalnia napięcie i wspiera regenerację
- Dla osób preferujących komfortowy sen
- Wyrównuje drobne nierówności obecnego materaca
- Elastyczne paski w rogach do mocnego przymocowania do materaca
- Hipoalergiczny i zmywalny pokrowiec na zamek
Materiał - Pianka PUR
- Pod wpływem temperatury ciała mięknie i dostosowuje się do kształtu ciała
- Materiał wyróżnia się elastycznością, wytrzymałością i długą żywotnością
- Ogranicza występowanie roztoczy i pleśni dzięki swojej przepuszczalności powietrza
Wskazówki
- Przedłużenie żywotności obecnego materaca
- Ochrona materaca i zwiększenie higieny środowiska snu
- Łatwa pielęgnacja dzięki kompaktowym wymiarom i ciężarowi
- Można wietrzyć na słońcu oraz mrozie, aby ograniczyć występowanie roztoczy
- Łatwe odkurzanie nakładki z obu stron docenią alergicy
- Rekomendujemy regularne obracanie nakładki
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wierzchnie materace - toppery |
|---|---|
| ? Rozmiar materaca: | 90 x 200 cm |
| Waga: | 2 kg |
| ? Szerokość: | 90 cm |
| ? Twardość materaca: | Miękka H1 – H2 |
| ? Wysokość materaca: | 5 cm |
| Twoja waga: | Do 90 kg |
| Długość: | 200 cm |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Nośność materaca: | 120 kg na osobę |
| Rodzaj pianki: | Pianka PUR |
| Wielkość: | Na jednoosobowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
