Zasłona ogrodowa GARDIO ELEGANT wodoodporna 150x220, beżowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Kolor
- Beżowy
Wymiary ± 5 %
- 150 x 220 cm
- Szerokość: 150 cm
- Wysokość: 220 cm
- Pasek z rzepem: 6 x 70 cm
Szczegóły
- Wodoodporna tkanina
- 80% zaciemnienia
- Zawiera pasek z rzepem
- Zalecana temperatura prania: 30 °C
- Nie bielić, nie czyścić chemicznie
- Nie suszyć w suszarce
- Prasować w niskiej temperaturze
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zasłony i firanki |
|---|---|
| EAN: | 5902311490936 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Gramatura: | 150 g/m2 |
| ? Materiał: | Poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| ? Rozmiar: | 150 x 220 cm |
| ? Szerokość: | 150 cm |
| Długość: | 220 cm |
| Metraż: | Gotowe |
| Przepuszczalność światła: | Částečně zatemňovací |
| Umieszczenie: | Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
