Dekoracyjna taca ze świecznikiem i świeczkami HYGGE 20x20 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Drewno
- Szkło
Kolor
- Zielony
- Szary
Wymiary
- Długość: 20 cm
- Szerokość: 20 cm
- Waga: 1,2 kg
Specyfikacja
- Zestaw zawiera tacę, świecznik, świeczki, wazę i dekoracje
- Do kreatywnych dekoracji wnętrz
- Odpowiednie jako prezent
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dodatki i ozdoby |
|---|---|
| EAN: | 4029811462759 |
| ? Kolor: | Szary, Zielony |
| ? Materiał: | Drewno, Szkło, Wosk |
| Waga: | 1,2 kg |
| ? Szerokość: | 20 cm |
| Długość: | 20 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
