PROMOCJA Pościel bawełniana mix wzorów
Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla tekstyliów |
|---|---|
| EAN: | 8596605022858 |
| ? Gramatura: | 125 g/m2, 135 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna, 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Zapięcie: | Guziki, Suwak |
| Cena: | Do 50 zł |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
