PROMOCJA Beżowe aksamitne krzesło LAVA z czarnymi nogami II. gatunek
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Beżowa
- Metal: Matowa czarna
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość: 51 cm
- Głębokość siedziska: 38,5 cm
- Wysokość: 90 cm
- Wysokość siedziska: 48,5 cm
- Obciążenie maksymalne: 110 kg
- Waga: 4,2 kg
Specyfikacja
- Krzesło jadalniane tapicerowane z miękkim wypełnieniem
- Ponadczasowy design z delikatnym przeszyciem
- Mocne metalowe nogi pokryte proszkowym lakierem
- Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na oszczędne dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są zawsze zielone rośliny, kolorowe nakrycia i duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obędzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet podczas krótkich dni. Krzesło jadalniane tapicerowane Lava idealnie wpisze się w jadalnię inspirowaną skandynawskimi krajami. Proste przeszycia i czarne nogi połącz ze stołem z elementami metalowymi. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmian.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny, Beżowy |
| Waga: | 4,2 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 48,5 cm |
| Wzór: | Dwukolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
