PROMOCJA Biały stół jadalniany z blatem w dekorze dąb sonoma MADO 120x80 II gatunek
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał stołu
- Płyta meblowa
- Górna płyta pokryta okleiną PVC: Dąb sonoma
- MDF: Biały mat
Wymiary stołu
- Szerokość: 120 cm
- Głębokość: 80 cm
- Wysokość: 75 cm
- Grubość płyty: 18 mm
Warto rozwijać w wnętrzach takie wartości jak jakość, precyzja i umiar. W prostocie odnajdziecie piękno, co jest szczególnie prawdziwe w stylu skandynawskim. Dopracowany design inspirowany krajami północnymi wniesie do przestrzeni lekkość, energię i powietrze. Delikatna paleta kolorów optycznie powiększy przestrzeń i rozjaśni ją. Wnętrza charakteryzują się funkcjonalnością i czystością. Skandynawskie jadalnie i kuchnie tworzą duże, otwarte przestrzenie pełne światła i harmonii. Stół jadalniany Mado 120 x 80 cm dzięki swoim wymiarom nadaje się nawet do mniejszych pomieszczeń. Białe nogi i blat w naturalnym dekorze dęb sonoma ozdobią każdą jadalnię. Nie bój się łączyć z wyrazistszymi dodatkami i tapicerowanymi krzesłami.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | Płyta meblowa |
| Waga: | 18,3 kg |
| ? Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Dekor drewna: | Dąb sonoma |
| Głębokość: | 80 cm |
| Grubość blatu: | 18 mm |
| Ilość miejsc: | dla 4 osób |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kształt nóg: | Cztery nogi |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Wielkość: | Mała |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
