PROMOCJA Biurko z półką w dekorze dębowym SHAPE 80x40 cm II. jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Płyta fornirowana
- Nogi: Metal
Kolor
- Naturalny
- Czarny
Wymiary
- Długość: 40 cm
- Szerokość: 80 cm
- Wysokość: 72 cm
- Waga: 17 kg
- Wymiary opakowania: 88 x 45 x 12 cm, waga 17 kg
Specyfikacja
- Zaokrąglone rogi
- Dodatkowa półka pod blatem stołu
- Matowa powierzchnia
- Łatwa pielęgnacja
- Odporny na zarysowania
- Stabilna konstrukcja
- Dostępne w częściach do samodzielnego montażu
- Zestaw zawiera śruby i śrubokręt do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Równy |
| Materiał blatu: | MDF |
| Materiał nóg: | Metal |
| Miejsce do przechowywania: | Z półką, Otwarte |
| Nogi: | Z nogami |
| Wygląd: | Biurka |
| Wykończenie powierzchni: | Mat |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
