PROMOCJA Ciemnoszare aksamitowe krzesło do jadalni LIBRA II. jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Ciemnoszary
- Metal: Imitacja drewna
Wymiary
- Szerokość siedziska: 44,5 cm
- Szerokość krzesła: 45 cm
- Głębokość siedziska: 39,5 cm
- Głębokość całkowita: 54 cm
- Wysokość: 86,5 cm
- Wysokość siedziska: 48,5 cm
- Wysokość oparcia: 42 cm
- Waga: 4 kg
- Udźwig: 110 kg
Neutralne kolory są świetnym fundamentem dla każdego wnętrza. Łącząc neutralne tony z jednym wyrazistym kolorem, można stworzyć idealnie lekki przestrzeń. Zainspiruj się krajami skandynawskimi, które łączą delikatne kolory z naturalnymi materiałami. Skandynawskie jadalnie są pełne światła, świeżych ziół, a poza tym są całkowicie funkcjonalne i praktyczne. Ciemnoszare aksamitowe krzesło do jadalni Libra stanie się ozdobą jadalni. Krzesło dopełnij o jasny stół z drewna. W jadalni postaw na oszczędne akcesoria, które są użyteczne. Sięgnij również po lniane wiszące doniczki, w których umieścisz rośliny zawsze zielone lub zioła.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 4 kg |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 86,5 cm |
| Głębokość: | 54 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| ? Widok AR: | Tak |
| Wygląd: | Klasyczne |
| Wysokość siedziska: | 48,5 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
