Promocja Czarny stół jadalniany z blatem w dekorze dąb złoty craft MADO 120x80 II. gatunek
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał stołu
- Płyta meblowa
- Górna płyta pokryta okleiną PVC: Dąb złoty craft
- MDF: Czarny mat
Wymiary stołu
- Szerokość: 120 cm
- Głębokość: 80 cm
- Wysokość: 75 cm
- Grubość blatu: 18 mm
Specyfikacja
- Dla 4 osób: 120 cm
- Dostarczane w stanie zdemontowanym
Warto rozwijać w wnętrzu wartości takie jak jakość, precyzja i umiar. W prostocie tkwi piękno, co jest szczególnie prawdziwe w stylu skandynawskim. Przemyślany design inspirowany krajami północnymi wprowadza do przestrzeni lekkość, energię i przestronność. Subtelna paleta kolorów optycznie powiększa i rozjaśnia wnętrza. Wnętrza wyróżniają się funkcjonalnością i czystością. Skandynawskie jadalnie i kuchnie tworzą duże otwarte przestrzenie pełne światła i harmonii. Stół jadalniany Mado 120 x 80 cm dzięki swoim wymiarom pasuje także do mniejszych pomieszczeń. Czarna podstawa i blat w dekorze dąb złoty craft ozdobią każdą jadalnię. Nie bój się łączyć z wyrazistymi dodatkami i tapicerowanymi krzesłami.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Materiał: | Płyta meblowa |
| Waga: | 32 kg |
| ? Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Głębokość: | 80 cm |
| Grubość blatu: | 18 mm |
| Ilość miejsc: | dla 4 osób |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kształt nóg: | Cztery nogi |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Wielkość: | Mała |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
