PROMOCJA Kremowy taboret SMART COSARO z miejscem do przechowywania 65x65 cm II. klasa jakości POSO 105
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał taboretu
- Rama: Deska meblowa, drewno
- Pokrowiec: POSO 105
- Kolor pokrowca: Kremowy
- Skład pokrowca: 100% Poliester
- Materiał pokrowca: Sztruks (Welur)
- Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000
- Typ siedziska: Wypełnienie piankowe
- Nóżki: Plastik
Wymiary taboretu
- Szerokość: 65 cm
- Głębokość: 65 cm
- Wysokość: 38 cm
- Wysokość siedziska: 38 cm
- Pojemność przestrzeni do przechowywania: ok. 80 l
- Nóżki: 2 cm
Wyposażenie
- Przestrzeń do przechowywania: Tak
- Otwieranie zabezpieczone metalowymi zawiasami z pasem blokującym
- Taboret jest wyposażony w uchwyt do wygodnego otwierania
Poso
Pluszowo miękka tkanina Poso wyglądem przypomina sztruks. Jej unikalny 3D efekt jest przyjemny w dotyku, dodatkowo bardzo mocny i odporny. Delikatne włoski na powierzchni łatwo się czyszczą przy pomocy specjalnych środków do mebli tapicerowanych. Ze względu na swoje unikalne właściwości jest stosowana jako tkanina tapicerska na zestawy wypoczynkowe, fotele i krzesła. Wykonana jest w 100% z poliestru o wysokiej gramaturze.
Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso szczyci się liczbą 35 000 cykli. Zwykłe tkaniny domowe mają około 20 000 cykli.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Materiał: | Tapicerowane |
| Waga: | 11 kg |
| ? Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Głębokość: | 65 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Wygląd: | Z nóżkami |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
