PROMOCJA Krzesło do jadalni SERVIO BREGO jasnobeżowe II klasy jakości
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina: Brego 31 - jasnobeżowa
- Metal: Czarny (matowy)
Wymiary
- Szerokość: 55 cm
- Głębokość siedziska: 45 cm
- Wysokość: 88 cm
- Wysokość siedziska: 50 cm
- Udźwig: 120 kg
- Waga: 7 kg
Specyfikacja
- Funkcja Auto-return: siedzisko obrotowe o 180 stopni z funkcją powrotu do pierwotnej pozycji
- Kieszeniowe sprężyny w siedzisku
- Dostarczane w częściach do montażu
Ubierz swój wnętrze w nową szatę. Ciemne kolory i wiele mebli optycznie zmniejszają pomieszczenie. Zainspiruj się stylem skandynawskim, którego symbolem jest jasność, prostota i natura. Styl oparty na skandynawskiej przyrodzie zaskakuje wysoką funkcjonalnością, zrównoważonym rozwojem i harmonijną atmosferą. Krzesło do jadalni Servio Brego w beżowym kolorze stanie się doskonałym elementem skandynawskiej jadalni. Tapicerka i kształt krzesła zapewniają wysoki komfort. Dopasuj krzesło Servio Brego do metalowych elementów w jadalni i dodatków w delikatnych pastelowych odcieniach. Ciesz się wspólnym posiłkiem z rodziną i przyjaciółmi.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Beżowy |
| Waga: | 7 kg |
| ? Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Nośność: | 120 kg |
| Obrotowe: | Tak |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Tapicerka: | Tapicerowane |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Krzesło-fotel |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Wzór: | Z wzorem, Jednokolorowy |
| Zestawy: | Pojedyncze |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
