PROMOCJA Relaksacyjny fotel regulowany LAZY SOFA, szary II klasa jakości
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład pokrowca: 100% poliester
- Materiał pokrowca: Tkanina
- Konstrukcja: Metal
- Wypełnienie: Pianka tapicerska i włókna poliestrowe
Wymiary
- Szerokość: 90 cm
- Głębokość: 90 cm
- Wysokość: 80 cm
- Wysokość siedziska: 26 cm
- Długość po rozłożeniu: 175 cm
- Wewnętrzna szerokość siedziska: 55 cm
- Wewnętrzna długość po rozłożeniu: 140 cm
- Waga: 15 kg
Uwaga: Podane wymiary mogą się nieznacznie różnić (±5%) w zależności od sposobu pomiaru i sprężystości miękkiego wypełnienia.
Kolor
- Szary
Specyfikacja
- Relaksacyjny fotel z funkcją rozłożenia na sofę
- Regulowane oparcie w pięciu pozycjach
- Dwie dekoracyjne poduszki w zestawie
- Pokrowiec jest zdejmowany i nadaje się do prania
- Wygodne i miękkie wypełnienie dla maksymalnego komfortu
- Odpowiednie do salonu, pokoju dziecięcego lub kącika do czytania
- Praktyczne również do pokoi studenckich lub na uczelnie
- Pranie w niskiej temperaturze, nie suszyć w suszarce, nie wybielać, nie prasować
Uniwersalne wygody na każdy dzień
Relaksacyjny fotel regulowany jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka wygody, funkcjonalności i nowoczesnego designu w jednym. Dzięki możliwości regulacji oparcia i rozłożenia na sofę, jest świetnym towarzyszem do odpoczynku przy oglądaniu filmu, czytaniu książki lub krótkiej drzemki. Jego miękki pokrowiec jest przyjemny w dotyku, podczas gdy solidna konstrukcja zapewnia stabilność. Nadaje się nie tylko do salonu czy pokoju dziecięcego, ale także na uczelnie lub do mieszkań studenckich, gdzie każdy praktyczny i zmienny mebel znajdzie swoje miejsce.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Tapicerowane |
| Waga: | 15 kg |
| ? Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 90 cm |
| Materiał obicia: | Tkanina, Poliester |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Regulacja położenia: | Regulowany |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Typ: | Obracanie |
| ? Widok AR: | Tak |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
