PROMOCJA Wiszący fotel KOKON ze stojakiem, beżowy II. gatunek
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina: 100% poliester
- Technorattan
- Metalowa rama z powłoką proszkową
Kolor
- Kremowy (fotel + poduszki)
- Czarny stojak
Wymiary fotela
- Szerokość: 116 cm
- Głębokość: 75 cm
- Wysokość: 106 cm
- Udźwig: 130 kg
Wymiary stojaka
- Wysokość stojaka: 200 cm
- Średnica podstawy: 100 cm
- Długość haka zawieszającego: 26 cm
Wymiary poduszki
- Mała (na głowę): 45 x 20 cm
- Duża (siedzisko i oparcie): 110 x 95 cm
Specyfikacja
- Idealny mebel do domu i ogrodu
- Siedzisko oplecione technorattanem, co sprawia, że fotel wygląda stylowo
- 2 poduszki (na głowę, siedzisko i oparcie)
- Wykonane z materiału odpornego na zabrudzenia
- Wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką
- Poszewki są zdejmowane, dzięki czemu można je łatwo prać
- Dostarczane w elementach do samodzielnego montażu
Bezpieczeństwo
- Fotel używać po całkowitym montażu. Montaż wykonuje klient na własną odpowiedzialność.
- Przed użyciem upewnij się, że zawieszenie jest mocno przykręcone.
- Fotel nie jest przeznaczony do gwałtownego kołysania na boki.
- Jeśli używasz stojaka do zawieszenia fotela, umieść go na równym i stabilnym podłożu (np. podłoga, wybrukowany taras).
- Dzieci poniżej 6 lat mogą korzystać z fotela tylko pod nadzorem osoby dorosłej!
Magia kołysania
Odkryj zalety kołysania z naszymi wiszącymi fotelami, które będą troszczyć się także o Twoje zdrowie psychiczne. Kołysanie wywołuje poczucie dobrobytu, wewnętrzny spokój i skutecznie usuwa napięcie psychiczne. Starannie wykonane fotele wiszące z technorattanu są wysoce odporne na niekorzystne warunki pogodowe i zwierzęta domowe. Technorattan na pierwszy rzut oka jest prawie nie do odróżnienia od naturalnego. Nasze wiszące fotele idealnie nadają się zarówno do ogrodu, jak i do wnętrza. Korzystaj z wolnych chwil na tych fotelach w stylu skandynawskim, które są jednymi z najpopularniejszych elementów nowoczesnych mebli. Zapewnij sobie luksusowy relaks i wprowadź do swojego domu i ogrodu elementy spokoju i elegancji.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny, Beżowy |
| Waga: | 4 kg |
| ? Szerokość: | 116 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Kształt: | Jajowaty |
| Materiał fotela: | Tkanina, Sztuczny rattan, Metal |
| Sposób mocowania: | Na stojaku |
| Średnica okręgu: | 100 cm |
| Stojak: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Tapicerka: | Z tapicerką |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Ławka bujana |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Sestavení vajíčka
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
