Fotel wiszący biały KOLUMBIA, zielona poduszka dekoracyjna w kwiaty
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna z domieszką poliestru
- Metal
- Poduszka: Poliester
Kolor
- Biały
- Zielony
Wymiary
- Szerokość: 80 cm
- Średnica siedziska: 60 cm
- Wysokość oparcia: 42 cm
- Wysokość całkowita: 130 cm
- Długość ozdobnych frędzli: 20 cm
- Wysokość od siedziska do zawieszenia: 112 cm
- Długość lin do zawieszenia: 81/101 cm
- Udźwig: 150 kg
Specyfikacja
- Wiszące krzesło w stylu boho z poduszką
- Metalowa konstrukcja opleciona miękkimi linami
- Możliwość zawieszenia na jednym lub dwóch punktach
- Krzesło powinno być chronione przed niekorzystną pogodą
- Stojak nie jest częścią zestawu
Kołysanie to nie tylko zabawa – to naturalny sposób na uzyskanie spokoju i odprężenia w codziennym pośpiechu. Wiszące krzesło w stylu boho wnosi do twojej przestrzeni lekkość i harmonię, niezależnie od tego, czy umieścisz je w ogrodzie, na tarasie, czy wewnątrz domu. Wystarczy wygodnie się usadowić, dać się delikatnie bujać i cieszyć się chwilami, które należą tylko do ciebie. Stwórz swój własny kącik relaksacyjny, gdzie naładujesz swoje baterie i zwolnisz tempo dnia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele wiszące |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały, Zielony |
| ? Materiał: | Tkanina, Metal |
| Waga: | 5 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał fotela: | Bawełna, Poliester, Metal |
| Sposób mocowania: | Do umocnienia |
| Stojak: | Nie |
| Styl: | Nowoczesny |
| Tapicerka: | Z tapicerką |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Hamak |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
