Fotel wiszący biały KOLUMBIA ze stojakiem, poduszka beżowo-biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna z domieszką poliestru
- Metal
- Poduszka: Poliester
Kolor
- Biały
- Beżowy
Wymiary krzesła
- Szerokość: 80 cm
- Średnica siedziska: 60 cm
- Wysokość oparcia: 42 cm
- Wysokość całkowita: 130 cm
- Długość ozdobnych frędzli: 20 cm
- Wysokość od siedziska do zawieszenia: 112 cm
- Długość wiszących sznurków: 81/101 cm
Wymiary stojaka
- Szerokość: 102 cm
- Głębokość: 105 cm
- Wysokość: 195 cm
- Średnica drążka: 4,5 cm
- Maksymalne obciążenie: 130 kg
Specyfikacja
- Wiszące krzesło w boho stylu z poduszką
- W zestawie znajduje się stojak do zawieszania
- Metalowa konstrukcja opleciona miękkimi sznurkami
- Krzesło powinno być chronione przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi
Bujanie się nie jest tylko zabawą – to naturalny sposób, aby znaleźć spokój i odprężenie w codziennym zgiełku. Wiszące krzesło w stylu boho wprowadzi do twojej przestrzeni lekkość i harmonię, niezależnie od tego, czy umieścisz je w ogrodzie, na tarasie, czy we wnętrzu. Wystarczy wygodnie usiąść, dać się delikatnie pobujać i cieszyć chwilami, które należą tylko do ciebie. Stwórz swój własny kącik relaksu, gdzie odzyskasz nową energię i zwolnisz tempo dnia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele wiszące |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | Tkanina, Metal |
| Waga: | 19 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał fotela: | Bawełna, Poliester, Metal |
| Sposób mocowania: | Do umocnienia |
| Stojak: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Szerokość stojaka: | 102 cm |
| Tapicerka: | Z tapicerką |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Hamak |
| Wysokość stojaka: | 195 cm |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
