Fotel wiszący biały KOLUMBIA
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna z domieszką poliestru
- Metal
Kolor
- Biały
Wymiary
- Szerokość: 80 cm
- Średnica siedziska: 60 cm
- Wysokość oparcia: 42 cm
- Wysokość całkowita: 130 cm
- Długość ozdobnych frędzli: 20 cm
- Wysokość od siedziska do zawieszenia: 112 cm
- Długość lin do zawieszenia: 81/101 cm
- Nośność: 150 kg
Specyfikacja
- Wiszące krzesło w stylu boho
- Metalowa konstrukcja opleciona miękkimi sznurkami
- Możliwość zawieszenia na jednym lub dwóch punktach
- Krzesło powinno być chronione przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
- Stojak nie jest częścią zestawu
- Wyściółka i poduszki nie są częścią zestawu
Bujanie się to nie tylko zabawa – to naturalny sposób na uspokojenie i relaks w codziennym zgiełku. Wiszące krzesło w stylu boho wniesie do twojej przestrzeni lekkość i harmonię, niezależnie od tego, czy umieścisz je w ogrodzie, na tarasie, czy we wnętrzu. Wystarczy wygodnie usiąść, dać się delikatnie kołysać i cieszyć się chwilami, które należą tylko do Ciebie. Stwórz swój własny kącik relaksacyjny, gdzie odzyskasz nową energię i zwolni się tempo dnia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele wiszące |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | Tkanina, Metal |
| Waga: | 5 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał fotela: | Bawełna, Poliester, Metal |
| Sposób mocowania: | Do umocnienia |
| Stojak: | Nie |
| Styl: | Nowoczesny |
| Tapicerka: | Bez tapicerki |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Hamak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
