Fotel wiszący ciemnoszary KOLUMBIA, z kolorową wzorzystą poduszką
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna z domieszką poliestru
- Metal
- Poduszka: Poliester
Kolor
- Ciemnoszary
- Kolorowy ze wzorem
Wymiary
- Szerokość: 80 cm
- Średnica siedziska: 60 cm
- Wysokość oparcia: 42 cm
- Wysokość całkowita: 130 cm
- Długość ozdobnych frędzli: 20 cm
- Wysokość od siedziska do zawieszenia: 112 cm
- Długość lin do zawieszenia: 81/101 cm
- Udźwig: 150 kg
Specyfikacja
- Wiszące krzesło w boho stylu z poduszką
- Metalowa konstrukcja opleciona miękkimi linami
- Możliwość zawieszenia w jednym lub dwóch punktach
- Krzesło powinno być chronione przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi
- Stojak nie jest częścią opakowania
Huśtanie to nie tylko zabawa – to rytm, który uspokaja ciało i umysł. Wiszące krzesło w stylu boho delikatnie cię obejmuje, umożliwiając odpoczynek z poczuciem swobody. Wystarczy chwilka na balkonie, w ogrodzie lub w spokojnym kącie domu, by dać się unieść ruchowi, który przynosi spokój i wewnętrzną równowagę. Huśtanie staje się naturalną częścią twojego codziennego relaksu.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotele wiszące |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Tkanina, Metal |
| Waga: | 5 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał fotela: | Bawełna, Poliester, Metal |
| Sposób mocowania: | Do umocnienia |
| Stojak: | Nie |
| Styl: | Nowoczesny |
| Tapicerka: | Z tapicerką |
| Typ: | Wiszące |
| Wygląd: | Hamak |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
