Hamak ZENVIO COMFORT 200x80 cm, pomarańczowy + torba gratis
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna
- Poliester
- Nylon
- Drewno
Kolor
- Pomarańczowy, żółty, beżowy
- Pasy
Wymiary
- Długość: 200 cm
- Szerokość: 80 cm
- Długość lin do mocowania: ok. 35 cm
- Lina do mocowania: 3 m
- Wymiar torby: ok. 40 x 13 cm
Specyfikacja
- Zawieszany hamak z wytrzymałej bawełnianej tkaniny
- Drążki rozporowe zapewniają wyższy komfort podczas odpoczynku
- Zawiera torbę do łatwego przenoszenia
- Zawiera 2 liny do mocowania
Ciesz się zasłużonym odpoczynkiem z wygodnym hamakiem, który pomoże stworzyć przyjemne miejsce do relaksu w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej i praktycznej specyfikacji łatwo go zawiesisz w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub zabierzesz ze sobą na wycieczkę do natury. Przyjemny materiał i stabilna konstrukcja zapewniają komfort podczas odpoczynku, czytania książek lub leniuchowania na świeżym powietrzu. Hamak to idealny wybór na chwile spokoju, kiedy chcesz na moment zwolnić i cieszyć się ciszą.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hamaki i huśtawki |
|---|---|
| ? Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 1,5 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Materiał hamaka: | Bawełna, Poliester, Drewno, Nylon |
| Motyw: | Paski |
| Wygląd: | Hamak |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
