Hoker POZZA VELVET z czarnymi nogami, ciemnoszary
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina welwetowa: Ciemnoszary
- Metal: Czarny
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość: 104 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Obciążenie: 110 kg
- Waga: 5,5 kg
Specyfikacja
- Hoker z oparciem i wygodnym siedziskiem
- Delikatna welwetowa tapicerka z stylowym przeszyciem
- Solidna metalowa podstawa pokryta lakierem proszkowym
- Dostarczana w stanie do montażu
POZZA
Hoker z kolekcji POZZA przyciąga eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatna welwetowa tapicerka, dekoracyjne pionowe przeszycie i smukła metalowa podstawa. Dzięki nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, ale jednocześnie przytulnie, łatwo stając się wyróżniającym się elementem wnętrza. Komfortowo profilowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania, niezależnie od tego, czy znajduje się przy wyspie kuchennej, domowym barze czy wyższym stole jadalnym. Hoker POZZA doskonale uzupełni nowoczesne, eleganckie oraz minimalistyczne wnętrza, wnosząc lekkość, styl i przyjemną atmosferę na wspólne chwile i codzienne posiedzenia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332073221 |
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 5,5 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 35 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie: | Na nogi |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wygląd siedzisk: | Kwadrat |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
