Hoker POZZA VELVET ze złotymi nogami, brązowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał aksamitny: Brązowy
- Metal: Złoty
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość: 102 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Nośność: 110 kg
- Waga: 5,4 kg
Specyfikacja
- Hoker z oparciem i wygodnym siedziskiem
- Delikatny aksamitny pokrowiec ze stylowym przeszyciem
- Solidne metalowe podnoże pokryte lakierem proszkowym
- Dostarczane w stanie do montażu
POZZA
Hoker z kolekcji POZZA zachwyca eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatny aksamitny pokrowiec, dekoracyjne pionowe przeszycia i smukłe metalowe podnoże. Dzięki nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, a jednocześnie przytulnie i łatwo staje się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo ukształtowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego siedzenia, niezależnie od tego, czy przy wyspie kuchennej, domowym barze czy wyższym stole jadalnym. Hoker POZZA doskonale uzupełni nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wprowadzając lekkość, styl i przyjemną atmosferę dla wspólnych chwil i codziennego siedzenia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332099160 |
| ? Kolor: | Brązowy, Złoty |
| Waga: | 5,4 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 35 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie: | Na nogi |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wygląd siedzisk: | Kwadrat |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
